Maak kennis met het schoolteam

Hilde Vanhove

1ste kleuterklas

hilde.vanhove@gemeenteschooldenotelaar.be

Shirley Francois

1ste kleuterklas + zorgleerkracht kleuter + administratie

shirley.francois@gemeenteschooldenotelaar.be

Greet Vandermoere

2de kleuterklas

greet.vandermoere@gemeenteschooldenotelaar.be

An Geldhof

3de kleuterklas

an.geldhof@gemeenteschooldenotelaar.be

Els Boùùaert

1ste leerjaar

els.bouuaert@gemeenteschooldenotelaar.be

Tine Timmerman

2de leerjaar + 5de leerjaar + zorgleerkracht lager

tine.timmerman@gemeenteschooldenotelaar.be

Maaike Weets

2de leerjaar

maaike.weets@gemeenteschooldenotelaar.be

Els Vermeulen

3de leerjaar

els.vermeulen@gemeenteschooldenotelaar.be

Katrien Gadeyne

4de leerjaar

katrien.gadeyne@gemeenteschooldenotelaar.be

Michiel Sypré

5de leerjaar + ICT

michiel.sypre@gemeenteschooldenotelaar.be

Griet Damme

6de leerjaar

griet.damme@gemeenteschooldenotelaar.be

Joke Boussemaere

Zorgcoördinatie

joke.boussemaere@gemeenteschooldenotelaar.be

Sofie Vanpeteghem

Katholieke godsdienst

sofie.vanpeteghem@gemeenteschooldenotelaar.be

Hilde De Backer

Niet confessionele zedenleer

hilde.debacker@gemeenteschooldenotelaar.be

Jenny Valcke

Kleuterturnen

jenny.valcke@gemeenteschooldenotelaar.be

Sonja Van de Walle

Secretariaat

sonja.vandewalle@gemeenteschooldenotelaar.be

Katrien Engelrelst

middagtoezicht + onderhoud

Marina Van Meenen

onderhoud

Els Zutterman

onderhoud